Гімназія селища Братське

Рік англійської мови

Summer Language Camp — 2017 in Gymnasium of Bratske

Gymnasium of Bratske

LOOKING FOR TALENTS

В гімназії селища Братське оголошено конкурс “Looking for Talents”. Учні мають можливість представити свої таланти, проявити творчість, продемонструвати свої знання англійської мови не лише на уроках, а й на святах, перед батьками, перед своїми друзями. Всі охочі можуть прийняти участь  і продемонструвати свої таланти, виконавши пісню чи розігравши сценку, продекламувавши вірш чи просто розповівши жарт так, щоб ніхто не втримався від сміху. І все це лише англійською мовою! В кінці року буде підбито підсумки і обрано найталановитіших учнів.looking-for-talents

Royal Family

Devoted to Queen`s Birthday

21 квітня все Об`єднане Королівство відзначало 90-й День народження королеви Єлизавети ІІ. Учні гімназії пригадали все, що знають про королеву, зробили повідомлення про її родину. Багато нових цікавих фактів зацікавили школярів. Після повідомлень діти взяли участь у вікторині “Royal Family” та виконали ряд вправ на закріплення знань.queen-elizabethii

Happy Mother`s Day

4 березня в гімназії селища Братське учні 5-6 класів разом з вчителем англійської мови Степановою Т.М. створювали міні-проекти на тему «My Dear Mum».  Школярі писали привітання своїм мамам англійською мовою, знайомились з особливостями написання листівки, описували своїх найрідніших жінок, при цьому пригадавши лексику по темі «Appearance». По закінченню діти презентували свої роботи однокласникам в групах. Учні дізнались як вітають своїх мам їх однолітки з Великої Британії. Всім було приємно виконувати цю роботу і діти поставились до неї дуже відповідально, адже вона стосувалась найріднішої у світі людини — МАМИ.

img_0693img_0692img_0690img_0695img_0694

Pancake Day

15 березня учні 6-Б класу разом Степановою Т.М. влаштували, як справжні англійці, перегони з млинцями. Учні познайомились з незвичайною традицією британців, пов`язаною з останнім днем перед постом — Pancake Races. Шестикласники дізнались чому останній день Масляної називається Shrove Tuesday, звідки з`явилась традиція влаштовувати перегони з млинцями, хто приймає в них участь, якими мають бути справжні англійські млинці, як їх готувати і з чим подавати. Школярі з великим задоволенням прийняли участь в змаганнях і показали себе справжніми майстрами в підкиданні млинців пательнею. А  на завершення свята  діти поласували принесеними млинцями та іншими солодощами.

“Halloween”collage_photocat

4 листопада 2016 року, в рамках Року англійської мови в Україні, в гімназії селища Братське було проведено цікаве та змістовне свято “Halloween”. Вчителі англійської мови: Степанова Тетяна Миколаївна та Пигина Лариса Анатоліївна  готували свято  ретельно та з творчим натхненням. Під час проведення заходу, була задіяна велика кількість учнів. Кожен учасник підготував тематичний костюм, продумав свій образ, використовуючи грим та аксесуари, які б передавали настрій цього свята. Але найголовніше те, що всі учасники та глядачі мали змогу спілкуватися англійською мовою, слухати пісні, грати в ігри, танцювати.

Всі присутні на святі з великим задоволенням спостерігали за театральними постановками. Глядачі активно відповідали на запитання вікторини. Учасники ігор отримали не лише заряд позитивної енергії, а й смачні подарунки. Порадували всіх пісні у виконанні солісток Зоряни Вільченко та Діани Паращенко , тріо у складі: Анастасії Солонченко, Олександри Онищенко та Таїсії Мартин, вокальні групи 5-А та 5-Б класів. Родзинкою свята стали танцювальні номери «Black cats” 5- Б та “Crazy dolls” 5-А класів.

Захід пройшов на високому рівні, ніхто не залишився байдужим.